Nasza misja

Nasza misja

Kiedy otwieraliśmy nasz pierwszy barber shop, przyświecał nam jeden cel - stworzyć coś więcej niż tylko miejsce, w którym można liczyć na dobre męskie strzyżenie. Byliśmy przekonani, że nasze umiejętności i doświadczenie sprawią, że klienci będą profesjonalnie obsłużeni. W końcu każdy z naszych barberów to artysta z pasją do swojego rzemiosła. Chcieliśmy jednak pójść o krok dalej i sprawić, by Warsztat Cięcia stanowił przestrzeń, w której dystans dzielący słowa “klient” i “kumpel” dzieli bardzo krótka droga.

Z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że cel ten udało się zrealizować w 100%.  Dziś, salony spod szyldu Warsztat Cięcia to miejsca, gdzie panuje luźna, kumpelska atmosfera, podlewana dobrą muzyką, kawą lub drinkiem i dużą dozą humoru 😉Solidna fryzura i stylizacja zarostu to jedno, ale jeśli mówimy o najlepszych barber shopach, to liczy się też całokształt doznań z wizyty.

Wiemy, że dla wielu osób wizyta w Warsztacie Cięcia stanowi czas relaksu i odprężenia w natłoku codziennych obowiązków. Pragniemy, aby tak pozostało. 

Do zobaczenia na fotelu!

Barber Shop Warszawa - Warsztat Cięcia. Setki pozytywnych opinii możesz znaleźć tutaj:

 

Warsztat Cięcia
Praga Południe

Ponad

Pozytywnych opinii

Warsztat Cięcia
Mokotów

Ponad

Pozytywnych opinii